Untitled Document
Aktualu

Informacija apie geriamojo vandens suvartojimo normas

 

     Nuo 2016-02-01, įsigaliojus Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo ir kitų teisės aktų nuostatoms, keičiasi suvartoto geriamojo vandens ir nuotekų kiekio apskaičiavimo tvarka. Dabar vartotojams, kuriems dėl techninių ar kitų priežasčių nėra galimybės įrengti apskaitos prietaisų, suvartoto geriamojo vandens ir išleistų nuotekų kiekis  skaičiuojamas taikant apskaičiuotą vidutinį savivaldybėje suvartojamo geriamojo vandens kiekį vienam gyventojui.
UAB „Sūduvos vandenys“ tiekiamoje teritorijoje apskaičiuotas 2016 metų vidutinis suvartojamo geriamojo vandens kiekis vienam gyventojui sudaro
1,91 m3/mėn..
       Šis vidutinis suvartojamo geriamojo vandens kiekis bus taikomas nuo 2017 m. vasario 1 d. iki 2018 m. sausio 31 d.

 


 

Informacija vartotojams


Informuojame, kad diegiant geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo  apskaitos programą buvusi informacinė savitarnos sistema laikinai neveikia. Įdiegus naują savitarnos sistemą apie pasikeitimus vartotojai bus informuojami UAB ‘‘Sūduvos  vandenys‘‘ internetiniame puslapyje. Atsiprašome už laikinus sutrikimus.


 

Asmenys, individualiai tvarkantys nuotekas, dėl nuotekų transportavimo (išvežimo) paslaugos gali kreiptis į UAB "Marijampolės švara" tel. Nr.: +370 343 71748, Vasaros g. 16, Marijampolė.

 

Informacija atnaujinta: 2017-02-02Bureau Veritas